Lada povinné ručení a pojištění

Ušetřete tisíce korun u povinného ručení Lada s online kalkulačkou povinného ručení. Vyzkoušejte online srovnání povinného ručení - porovnejte všechny pojišťovny a přes 250 různých nabídek povinného ručení. Získejte konkrétní cenové nabídky a vyberte si nejlevnější a nejvýhodnější povinné ručení Lada.

Proč vybrat automobil Lada - zkušenosti a srovnání

Automobilka Lada byla založená roku 1966 v bývalém Sovětském svazu. Pro některé z nás je Lada vzorem typického sovětského auta a symbolem minulého režimu. Nicméně i automobilka Lada prošla od dob minulých značným vývojem a může nabídnout konkurenčně zajímavé vozy.

Lada v současnosti vyvíjí a vyrábí své vlastní automobily od malých rodiných vozů až po SUV či sportovní vozy. Předsudky proto nejsou na místě. Zkuste se raději podívat na nabídku současných modelů od značky Lada.

Do špičkového vozu má sice Lada v některých směrech pořád daleko, ale své zákazníky si automobilka našla a najde určitě i dále v budoucnu. Jízdní vlastnosti, výbava i poruchovost jsou pořád spíše podprůměrné, na druhou stranu ceny vozů patří k absolutně nejnižším na trhu. Z historie navíc víme, že vozy Lada dokážou relativně spolehlivě sloužit 20 i více let v běžném provozu.

Vždy pro Vás hledáme nejlepší možné ceny pojištění Lada na trhu. S pojišťovnami jsme domluvili celou řadu speciálních slev a bonusů na Lada povinné ručení srovnání a havarijní pojištění. S námi můžete porovnat nabídky pojištění pro osobní auta, ale také pro nákladní vozy, autobusy, motorky, přívěsné vozíky a další vozidla. Máme skvělou nabídku pro každého.

Získejte slevu na povinné ručení

Stačí jednoduše vložit do naší kalkulačky povinného ručení a několik základních údajů a okamžitě zjistíte, jaké jsou nejlepší cenové nabídky pro značku Lada při započítání všech akcí, bonusů a slev, které Vám pojišťovny nabízejí.

Porovnejte povinné ručení a havarijní pojištění Lada
Povinné ručení Lada
Havarijní pojištění Lada

Tipy na úsporu pro Lada pojištění vozidel

Při volbě správného pojištění vozidel existuje několik rad a tipů, jak postupovat pro volbu nejlepšího pojištění s maximální úsporou. Nabídky a ceny pojišťoven jsou různé. Doporučujeme věnovat pozornost následujícím bodům, pokud chcete získat ještě levnější pojištění vozidla Lada:

Zvýšení bezpečnosti - snížení rizika odcizení nebo poškození Vašeho vozu Lada může snížit cenovou nabídku pojišťovny. Lepší cenu pojištění a obzvláště havarijního pojištění získají vozy vybavené alarmem, imobilizérem a parkující přes noc na bezpečném místě nebo v bezpečné části města nebo vesnice.
Nadbytečné limity a ochranné plnění - můžete zvážit snížení pojistných limitů Lada pro Vaše pojištění, čímž se sníží cena pojištění. Nezapomeňte si uvědomit, že v případě pojistné události a způsobené škody podstupujete vyšší riziko.
Omezení počtu ujetých kilometrů - snížení počtu ujetých kilometrů může snížit náklady na krytí případných škod a cenu pojištění. Tento bonus zahrnují jen některé pojišťovny. Zkuste se na něj informovat u konkrétní pojišťovny.
Plaťte pouze za to, co skutečně potřebujete - zajistěte si pojištění, u kterého platíte pouze za takovou úroveň krytí a ochrany, která není nadbytečná a skutečně ji využijete. Vyhněte se zbytečným doplňkům a krytím bez možného využití. Zvažujte jen varianty, které dávají pro Vás alespoň částečně smysl.
Srovnávejte - doba před výročím nebo obnovením Vaší smlouvy je ideální čas pro srovnání povinného ručení od Vaší pojišťovny s konkurenčními nabídkami pojišťoven. Vyzkoušejte kalkulačky a povinné ručení srovnání a zjistěte, kolik můžete ušetřit.

Doporučujeme pojmy, které byste měli znát při výběru povinného ručení.

Typy automobilů

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru