Ford povinné ručení a pojištění

Ušetřete tisíce korun u povinného ručení Ford s online kalkulačkou povinného ručení. Vyzkoušejte online srovnání povinného ručení - porovnejte všechny pojišťovny a přes 250 různých nabídek povinného ručení. Získejte konkrétní cenové nabídky a vyberte si nejlevnější a nejvýhodnější povinné ručení Ford.

Proč vybrat automobil Ford - zkušenosti a srovnání

Automobilka Ford patří mezi nejznámější automobilky na světě. Ford byl založen roku 1903 Henrym Fordem v USA. Masovou výrobu zahájil Ford již legendárním Fordem T, kterého se ve své době vyrobilo obdivuhodných 15 milionu kusů.

Dnes si automobil od Forda může vybrat opravdu každý. Vozy pod značkou Ford se prodávají na všech světadílech. Ford nabízí nepřebernou škálu luxusních a sportovních vozů, populárním sporťákem je například Ford Mustang. Mezi podnikateli je populární užitkový vůz Ford Transit, který si svou oblibu získal také u rodin s dětmi.

Většina Fordů nabízí zajímavou hodnotu spotřeby paliva, kterou vzhledem k neustále rostoucím cenám benzínu a nafty musí ocenit každý řidič. Ford nabízí širokou paletu modelů, designově velmi různorodou. Od drsného vzhledu tzv. Muscle Car až po sympatického rodinného kamaráda v podobě Fordu Fiesta nebo Fordu Focus.

Vždy pro Vás hledáme nejlepší možné ceny pojištění Ford na trhu. S pojišťovnami jsme domluvili celou řadu speciálních slev a bonusů na Ford povinné ručení srovnání a havarijní pojištění. S námi můžete porovnat nabídky pojištění pro osobní auta, ale také pro nákladní vozy, autobusy, motorky, přívěsné vozíky a další vozidla. Máme skvělou nabídku pro každého.

Získejte slevu na povinné ručení

Stačí jednoduše vložit do naší kalkulačky povinného ručení a několik základních údajů a okamžitě zjistíte, jaké jsou nejlepší cenové nabídky pro značku Ford při započítání všech akcí, bonusů a slev, které Vám pojišťovny nabízejí.

Porovnejte povinné ručení a havarijní pojištění Ford
Povinné ručení Ford
Havarijní pojištění Ford

Tipy na úsporu pro Ford pojištění vozidel

Při volbě správného pojištění vozidel existuje několik rad a tipů, jak postupovat pro volbu nejlepšího pojištění s maximální úsporou. Nabídky a ceny pojišťoven jsou různé. Doporučujeme věnovat pozornost následujícím bodům, pokud chcete získat ještě levnější pojištění vozidla Ford:

Zvýšení bezpečnosti - snížení rizika odcizení nebo poškození Vašeho vozu Ford může snížit cenovou nabídku pojišťovny. Lepší cenu pojištění a obzvláště havarijního pojištění získají vozy vybavené alarmem, imobilizérem a parkující přes noc na bezpečném místě nebo v bezpečné části města nebo vesnice.
Nadbytečné limity a ochranné plnění - můžete zvážit snížení pojistných limitů Ford pro Vaše pojištění, čímž se sníží cena pojištění. Nezapomeňte si uvědomit, že v případě pojistné události a způsobené škody podstupujete vyšší riziko.
Omezení počtu ujetých kilometrů - snížení počtu ujetých kilometrů může snížit náklady na krytí případných škod a cenu pojištění. Tento bonus zahrnují jen některé pojišťovny. Zkuste se na něj informovat u konkrétní pojišťovny.
Plaťte pouze za to, co skutečně potřebujete - zajistěte si pojištění, u kterého platíte pouze za takovou úroveň krytí a ochrany, která není nadbytečná a skutečně ji využijete. Vyhněte se zbytečným doplňkům a krytím bez možného využití. Zvažujte jen varianty, které dávají pro Vás alespoň částečně smysl.
Srovnávejte - doba před výročím nebo obnovením Vaší smlouvy je ideální čas pro srovnání povinného ručení od Vaší pojišťovny s konkurenčními nabídkami pojišťoven. Vyzkoušejte kalkulačky a povinné ručení srovnání a zjistěte, kolik můžete ušetřit.

Doporučujeme pojmy, které byste měli znát při výběru povinného ručení.

Typy automobilů

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru