Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna je jedna z nejznámějších pojišťoven na tuzemském trhu. Nabídka pojišťovny je skutečně rozsáhlá - sahá od velmi košaté sekce pojištění pro řidiče, povinného ručení až po pojištění golfového vybavení. Allianz pojišťovna je 100% dceřinou společností Allianz New Europe Holding - to znamená, že za ní stojí silná finanční společnost. Na českém trhu působí Allianz pojišťovna od roku 1993. Společnost Allianz není žádným nováčkem na tuzemském trhu a za dobu svého působení si vydobyla přední místa a zajímavé postavení mezi odbornou i laickou veřejností.

Pojišťovna začínala na našem trhu s nabídkou životního a majetkového pojištění, po roce 1999 začala jako jedna z prvních pojišťoven nabízet povinné ručení pro majitele automobilů. Společnost se zaměřuje jak na soukromou, tak i firemní sféru. V nabídce společnosti Allianz nalezneme produkty vhodné pro soukromé osoby, jako povinné ručení, ale i produkty určené velkým firmám a korporacím.

Allianz je vlastníkem Allianz penzijního fondu, který nabízí svým klientům výhodné spoření a zhodnocení peněz určených na stáří. Pojišťovna nabízí své služby nejen přes své pobočky, ale spolupracuje i s velkým množstvím prodejců automobilů, servisů, makléřů a dalších institucí.

Kontaktní informace

Allianz pojišťovna, a.s.

Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha 8
T: 224 405 111
E: klient@allianz.cz
www.allianz.cz

Seznam poboček

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru