Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny, známější jako Buřinka, je jedním z základních členů finanční skupiny České spořitelny. Buřinka tedy patří do jedné z nejsilnějších tuzemských finančních skupin. Jak je již dle názvu znát, Buřinka nabízí především stavební spoření a hlavně ryze českým a tradičním způsobem, na které je většina českých klientů ještě stále zvyklá. Stavební spořitelna České spořitelny nemá tedy o zákazníky nouzi. Buřinka nabízí stavební spoření nejen občanům, ale i cizincům a také dětem. Buřinka je ideálním partnerem pro lidi, kteří mají zájem naspořit svému dítěti jistý finanční obnos, který dítě získá po dosažení 18 let věku.

Stavební spoření od Buřinky je také vhodné jako rezervní finanční účet pro případ nečekané i čekané události (svatba, propuštění z práce, koupě automobilu nebo úraz). Stavební spoření od buřinky funguje na principu vkládání částek na účet s tím, že dostaneme i státní podporu. Navíc, pokud jsme vlastníky stavebního spoření od Buřinky, máme možnost výhodného úvěru.

Celkově se jedná o jeden z nejvýnosnějších stavební spoření na českém trhu, kdy může zhodnocení dosáhnout až 5,4% ročně. Spoření od Stavební spořitelny České spořitelny lze uzavřít nejméně po dobu 24 měsíců. Pokud tedy máte zájem o stavební spoření a taky máte rádi tradiční české bankovnictví, je Buřinka tou pravou volbou právě pro Vás.

Stavební spořitelna Buřinka

Srovnejte nabídky všech bank.
Získejte levnější hypotéku a ušetřete tisíce!

Porovnejte všechny banky a jejich nabídky hypoték během 2 minut. Výběrem správné banky ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání hypoték
Přehled bankovních institucí

Kontaktní informace

SSČS - Buřinka

Vinohradská 180/ 1632
130 11 Praha 3
T: 800 207 207
E: burinka@burinka.cz
www.burinka.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru