GE Money Bank

Ge Money Bank je jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších bank u nás. GE Money Bank dlouhodobě je řazena mezi nejdynamičtější finanční instituce na tuzemském trhu. Tato společnost začala na českém trhu působit roku 1998 a od té doby zavedla celou řadu služeb, které zatím neměly na našem trhu obdoby. GE Money Bank se stala průkopníkem například mobilního a internetového bankovnictví, které nese název internet banka GE Money Bank. Prvenství získala GE Money Bank na českém trhu například v zavedení refinancování hypoték, elektronického výpisu z účtu nebo s účty bez paušálních poplatků.

Ge Money Bank je obecnou bankou, tudíž nabízí produkty jak pro zákazníky z řad široké veřejnosti, tak nabízí i speciální produkty pro živnostníky a podnikatele. Mezi produkty této banky patří spořící účty, hypotéky, běžné účty a asi většina běžně nabízených produktů a služeb. Ge Money Bank nabízí produkty jak pro korporace, tak pro malé firmy. Na velké firmy se specializují oddělení a pracovníci především na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě. Ovšem jen u toho služby banky nekončí, využít můžeme také výhodného leasingu, účelových i bezúčelových úvěrů nebo celou řadu investičních produktů.

Mezi další silné zbraně banky patří přinášení inovací a moderních trendů do českých stojatých bankovních vod. GE Money Bank prostřednictvím internet banky nabízí jedno z nejvyspělejších internetových bankovnictví v ČR. Dále pak najdeme mezi službami banky velmi slušně připravené aplikace pro Android a iPhone, které Vám umožní veškeré přehledy a peněžní toky na účtu ovládat z mobilu - ať už jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo třeba z některé z českých obcí. Mezi trumfy banky patří studentská konta, které splňují nadstandardní potřeby mladých lidí. Pokud požadujete co největší kvalitu služeb a navíc preferujete spolehlivost a zkušeného bankovního partnera, GE Money Bank může být tou pravou.

Moderní a spolehlivá banka

Srovnejte nabídky všech bank.
Získejte levnější hypotéku a ušetřete tisíce!

Porovnejte všechny banky a jejich nabídky hypoték během 2 minut. Výběrem správné banky ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání hypoték
Přehled bankovních institucí

Kontaktní informace

GE Money Bank

BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4 - Michle
T: 224 441 111
E: servis.zakaznicky@ge.com
www.gemoney.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru