Jak ušetřit na cestách? Získejte zpět utracené peníze přes cashback

Publikováno: 20.Červenec 2016

Dovolená a cestování obecně jsou finančně náročné záležitosti. Pokud si ale většinu záležitostí spojených s vašimi cestami zařizujete přes internet, můžete výrazně ušetřit. Díky cashbackovým portálům, jakým je např. www.plnapenezenka.cz, můžete totiž získat část peněz z vašich útrat zpátky.

Připravili jsme pro vás ukázkový seznam, na kterém vám ukážeme, na čem všem může běžný turista díky cashbacku ušetřit. Přesvědčte se sami, že si můžete návrat z dovolené si zpříjemnit objevem nějaké té stokoruny na účtě.

Na čem můžete ušetřit?

1. na letenkách

Na Plnapenenezenka.cz najdete několik leteckých společností, u kterých získáte část peněz ze zakoupených letenek zpátky. Letecké společnosti sice vracejí necelé procento z útraty (Lufthansa 0,75 %, Swiss.com 0,75 %, Iberia.com 0,75 %), ale jelikož letenky nejsou lacinou záležitostí, může jít ve výsledku o velmi zajímavé částky. Pokud vám nevadí, že budete cestovat s přestupem, vyzkoušejte vyhledávač letenek Kiwi.com, který hledá navazující letecké spoje za velmi zajímavé ceny a navíc vám vrátí 1,5 %.

2. na ubytování

Pokud cestujete tzv. na vlastní pěst a sami si hledáte ubytování, narazíte na Plnapenezenka.cz na několik vyhledávačů hotelů, bungalovů a apartmánů. K nejvýznamnějším patří Booking.com (vrací až 3 % z útraty), Hotels.com (vrací 3 %) nebo Hotely.cz (vrací 2,5 %), pokud se chcete ubytovat v tuzemsku. Sháníte-li chatu k pronájmu, pomůže a vrátí 3 % z útraty Chata.cz.

Taktéž si můžete zajistit kompletní zájezd nebo jen ubytování přes slevové portály. V nabídce mají pravidelně řadu wellness pobytů v Česku i na Slovensku, ale i zájezdy do přímořských letovisek či Eurovíkendy. U Slever.cz narazíte na atraktivní cashback 5,5 %, u Nakupvakci 3,5 % a u Pepa.cz na 3 %.

A v neposlední řadě na cashback portálu naleznete i renomované cestovní kanceláře jako Exim tours (vrácí 2 %), CK Alex (vrací 1,5 %) či Outvia (vrací 2,5 %), což je online cestovní portál Čedoku.

plnapenezenka

3. na půjčení vozu

Stále více cestovatelů se přemisťuje do cílové destinace letecky a na místě si vypůjčí automobil, aby nebyli odkázáni na mnohdy složitě fungující hromadnou dopravu. Plnapenezenka.cz vám vrátí peníze z nákupu, pokud využijete služeb globálního zprostředkovatele zapůjčení vozu Rentalcars.com (s cashbackem 3.3 %). K dispozici jsou zde vozy od více než 800 společností ve 162 zemích.

4. na oblečení

Nemáte si s sebou co přibalit na dovolenou do kufru? Doplňte si šatník. Plnapenezenka.cz vrací peníze z útraty hned z několika obchodů s oblečením. Ať už sháníte nové plavky, šaty, tričko nebo žabky, vše můžete pořídit přes cashback portál. Z široké nabídky e-shopů s módou zmiňme např. populární Bonprix (vrací 4,5 %), Tchibo (vrací 5 %) či obuv Baťa (vrací 5 %). Dobrodružnější povahy ocení možná Klimatex s funkčním oblečením (vrací 5 %) nebo Hanibal (vrací 3,75 %), který se zaměřuje na outdoor módu.

5. na lécích a hygienických potřebách

Správný cestovatel nepřekročí práh svého bytu bez základních léků, opalovacích krémů, hygienických pomůcek, repelentů či základní kosmetiky. I zde má Plnapenezenka.cz co nabídnout. Nákup s cashbackem nabízejí Lékárna.cz (vrací 2,5 % z nákupu), Pilulka.cz (vrací 3 % z nákupu) či VMD-drogerie (vrací 3 % z nákupu). Potřebujete-li např. kontaktní čočky do zásoby, můžete využít e-shop Vaše čočky (vrací 4 % z nákupu).

6. na elektronice

Elektronika nám na cestách slouží především k tomu, abychom se neztratili (GPS navigace), rychle vyhledali potřebnou pomoc (smartphony), nenudili se (mp3 přehravače) a abychom si mohli nejkrásnější okamžiky zaznamenat pro pozdější vzpomínky (fotoaparáty a kamery, selfie tyče). Přes Plnapenezenka.cz nakoupíte vše z výše uvedeného. Doporučujeme především obchody Mall.cz (vrací až 4 % z nákupu), Kasa (až 3,5 % peněz zpět z nákupu) nebo Euronics (až 3,5 % peněz zpět z nákupu). Pokud cestujete až za delší dobu, zkuste čínský Aliexpress (až 4 % peněz zpět z nákupu), kde naleznete vše, na co si vzpomenete, za skvělé ceny. Nevýhodou je jen delší doba dodání zboží.

 

 

Jak používat cashback Plnapenezenka.cz

1. Zaregistrujte se na PlnaPenezenka.cz

Prostřednictvím registrace vám cashback portál bude schopen přiřazovat odměny z vašich nákupů a připisovat je rovnou na váš uživatelský účet.

2. Vyberete si obchod

Na PlnaPenezenka.cz vyhledejte obchod, kde se chystáte nakupovat.

3. Objednejte si zboží

Přejděte do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a proveďte nákup, jak jste zvyklí.

Tím se návštěva zaeviduje a cashback portál přiřadí odměnu k vašemu uživatelskému účtu.

Doporučuje se nákup neodkládat na později. Mohlo by totiž dojít ke ztrátě spojení mezi cashback portálem a obchodem a tím pádem k nepřipsání vrácených peněz.

4. Připíše se vám odměna

Po dokončeném nákupu připíše PlnaPenezenka.cz odměnu do 2 pracovních dní na váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem. Zpravidla se tak dějě během 2 až 60 dní.

Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do vaší příští výplaty.

5. Výplata odměny

Výplatní minimum je nastaveno na 1 Kč.

Do této částky jsou započítány veškeré odměny z nákupů přes PlnaPenezenka.cz.

Výplata je rychlá, peníze budete mít na svém bankovním účtu do 3 pracovních dní.

 

PP-cz-howItWorks

Diskuze k článku

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru