Oblíbené

Vitalitas pojišťovna, a.s.

Kontakt na pojišťovnu

 • Vitalitas pojišťovna, a.s.

  Tusarova 1152/36
  170 00 Praha 7
  T: 261 105 206
  E: infocesty@vitalitas.cz
  www.vitalitas.czVitalitas pojišťovna působí na českém trhu poměrně krátce. Své služby nabízí Vitalitas pojišťovna v ČR od roku 2003 i přesto si dokázala vydobýt své místo mezi silnými pojišťovnami na tuzemském trhu. Pojišťovna se zaměřuje na trojici produktů a těmi jsou cestovní pojištění, úrazové pojištění a zdravotní pojištění. Žádné další produkty u této pojišťovny nenajdeme - to může být pro celou řadu klientů výhodou, úzká specializace na trojici oblíbených produktů umožní poskytování velmi dobrých služeb.

Produktová řada Vitalitas cestovní pojištění nabízí možnost krátkodobého a dlouhodobého cestovního pojištění. Vitalitas cestovní pojištění je vhodné také pro právnické osoby. Pozor na překlep názvu pojišťovny, někdy se můžeme setkat s názvem Vitalis pojišťovna, Vitalis pojištění nebo Vitalis cestovní pojištění, ale jde o chybné pojmenování.

Zdravotní pojištění se dělí na dvě části. Můžeme vyzkoušet zajímavý produkt "All inclusive" který se nám postará o zdraví, nebo si můžeme nechat pojistit pobyt v nemocnici, který kvůli reformám je relativně drahá záležitost. Úrazové pojištění se dělí na pojištění pro děti a dospělé a můžeme se těšit z velmi přehledného a jistého pojištění.

Vitalitas je poctivou a zajímavou pojišťovnou v oboru. Vitalis pojištění je dobrou alternativou nabídky velkých pojišťoven. Mezi nejoblíbenější nabídky pojišťovny patří cestovní pojištění.

Zdarma přehled nejlepších produktů na Váš email

Získejte každý týden tipy na nejlepší finanční produkty,
levné pojištění a úsporu na energiích.

Získejte přehled nejlepších produktů
a tipy, jak ušetřit na účtech v domácnosti
Vyplňte prosím
správný email.

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit.
Nikdy nebudeme Vaše údaje poskytovat třetí straně.

Výběr tipů TopSrovnani.cz