Vitalitas pojišťovna, a.s.

Vitalitas pojišťovna působí na českém trhu poměrně krátce. Své služby nabízí Vitalitas pojišťovna v ČR od roku 2003 i přesto si dokázala vydobýt své místo mezi silnými pojišťovnami na tuzemském trhu. Pojišťovna se zaměřuje na trojici produktů a těmi jsou cestovní pojištění, úrazové pojištění a zdravotní pojištění. Žádné další produkty u této pojišťovny nenajdeme - to může být pro celou řadu klientů výhodou, úzká specializace na trojici oblíbených produktů umožní poskytování velmi dobrých služeb.

Produktová řada Vitalitas cestovní pojištění nabízí možnost krátkodobého a dlouhodobého cestovního pojištění. Vitalitas cestovní pojištění je vhodné také pro právnické osoby. Pozor na překlep názvu pojišťovny, někdy se můžeme setkat s názvem Vitalis pojišťovna, Vitalis pojištění nebo Vitalis cestovní pojištění, ale jde o chybné pojmenování.

Zdravotní pojištění se dělí na dvě části. Můžeme vyzkoušet zajímavý produkt "All inclusive" který se nám postará o zdraví, nebo si můžeme nechat pojistit pobyt v nemocnici, který kvůli reformám je relativně drahá záležitost. Úrazové pojištění se dělí na pojištění pro děti a dospělé a můžeme se těšit z velmi přehledného a jistého pojištění.

Vitalitas je poctivou a zajímavou pojišťovnou v oboru. Vitalis pojištění je dobrou alternativou nabídky velkých pojišťoven. Mezi nejoblíbenější nabídky pojišťovny patří cestovní pojištění.

Kontaktní informace

Vitalitas pojišťovna, a.s.

Tusarova 1152/36
170 00 Praha 7
T: 261 105 206
E: infocesty@vitalitas.cz
www.vitalitas.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace