Oblíbené

Porovnání cen elektřiny - kalkulačka elektrické energie

Nezávislé srovnání cen elektrické energie, nejlepší nabídky!
Porovnejte všechny dodavatele během 2 minut a ušetřete ihned.

Základní údaje

Vyplňte prosím typ odběru.
Vyplňte prosím kraj.
Vyplňte prosím současného poskytovatele.

Spotřeba

Vyberte prosím.
Vyplňte prosím typ objektu.
Vyplňte prosím typ užití.
Vyplňte prosím distribuční sazbu.
Vyplňte prosím typ jističe.
Vyplňte prosím spotřebu nebo zvolte, že neznáte přesnou spotřebu.

Osobní údaje

Vyplňte prosím jméno.
Vyplňte prosím příjmení.
Vyplňte prosím platný email.
Informace

Proč žádáme email?

Výsledky kalkulace Vám zdarma zašleme na zadanou emailovou adresu. Odkaz na nabídky máte kdykoliv k dispozici, například ho můžete přeposlat svému partnerovi nebo známým. V žádném případě vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.

+420
Vyplňte prosím telefon.
Informace

Proč žádáme telefonní číslo?

Pokud si vyberete z nabízených dodavatelů, můžeme vás zdarma kontaktovat. Pomůžeme Vám s vyřízením a zodpovíme Vaše případné dotazy.


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Upravit telefonní číslo

Potvrzení žádosti o kalkulaci

Pro potvrzení a zobrazení nabídek levné elektřiny vložte prosím SMS kód,
který byl právě odeslán na zadaný mobilní telefon.

(Doručení SMS kódu může trvat několik sekund.)

Vyplňte prosím SMS kód (4 číslice).

Je nám líto, ale zadali jste nesprávný SMS kód

loader

Od roku 2006 máte možnost změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tisíce korun ročně volbou levnějšího dodavatele. Úspora se liší v závislosti na regionu a počtu dodavatelů elektřiny v místě odběru.

Sazby u některých dodavatelů elektřiny stoupají o několik procent každý rok. Cena elektřiny tvoří významnou součást výdajů každé domácnosti. V ceně za elektřinu dodavatelé započítávají mnoho specifických položek, jako je poplatek za systémové služby, za distribuci, příspěvek na podporu obnovitelných zdrojů a samozřejmě samotnou cenu silové elektřiny. Výběr správného a levného dodavatele elektřiny proto dokáže ušetřit zajímavou částku z rodinného rozpočtu.

Jak si správně vybrat nového levnějšího dodavatele elektrické energie? Stále oblíbenějším řešením je porovnání cen elektřiny pomocí online kalkulačky cen elektřiny. Při využití kalkulačky cen elektrické energie můžete během několika minut porovnat ceny napříč celým trhem a vybrat ideálního dodavatele. V některých případech se mohou ceny elektřiny lišit až o částky přesahující deset tisíc korun ročně.

Pomůžeme Vám vybrat si nového, levnějšího dodavatele elektrické energie. Pomůžeme Vám snadno porovnat aktuální nabídky všech dodavatelů elektřiny. Stačí vložit pár základní údajů o Vás a Vaší spotřebě elektřiny a v přehledné tabulce zjistíte ceny všech dostupných dodavatelů elektřiny v místě odběru a Vaši okamžitou úsporu. Aktuálně porovnáváme sazby a ceny elektřiny od více než 25 dodavatelů elektřiny. Pro větší přehlednost jsou v horní části tabulky doporučené a nejlevnější nabídky elektřiny. Stačí jedno kliknutí a můžete využít porovnání cen elektřiny a vybrat nejvýhodnější nabídku.

Změna dodavatele elektřiny je snadná a můžete ji kompletně vyřídit z pohodlí domova. Porovnání cen elektřiny zvládnete online a potřebné informace Vám zašleme do Vašeho emailu. Pro vyřízení změny dodavatele jsou Vám k dispozici také naši telefonní specialisté. Přesvědčte se, že změnou dodavatele energie můžete ušetřit tisíce korun a přitom samotná změna dodavatele je rychlá a snadná.

Zdarma přehled nejlepších produktů na Váš email

Získejte každý týden tipy na nejlepší finanční produkty,
levné pojištění a úsporu na energiích.

Získejte přehled nejlepších produktů
a tipy, jak ušetřit na účtech v domácnosti
Vyplňte prosím
správný email.

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit.
Nikdy nebudeme Vaše údaje poskytovat třetí straně.

Výběr tipů TopSrovnani.cz