Oblíbené

Raiffeisen Bank

Banka inspirovaná klienty

Srovnejte nabídky všech bank.
Získejte levnější hypotéku a ušetřete tisíce!

Porovnejte všechny banky a jejich nabídky hypoték během 2 minut. Výběrem správné banky ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání hypoték
Přehled bankovních institucí

Kontakt na pojišťovnu

 • Raiffeisen Bank

  Hvězdova 1716/2b
  140 78 Praha 4
  T: 800 900 900
  E: info@rb.cz
  www.rb.czRaiffeisen Bank je jednou ze společností finanční skupiny Raiffeisen působící nejen na našem, ale na většině středo-evropského trhu. Tato banka funguje aktivně v České republice od roku 1993, ovšem výrazného pokroku se dočkala roku 2006, kdy se začala spojovat s eBankou. V době, kdy toto sloučení bylo dokončeno, to je v roce 2008, posílila Raiffeisen banka síť svých poboček a informačních centrech, hlavně však vylepšila a zmodernizovala služby, které nabízí. Raifka, jak je lidově banka pojmenovávaná, má své pobočky ve většině českých měst, včetně Prahy, Brna, Ostravy. Princip banky vystihuje nejlépe její motto: "Banka inspirována klienty". Proto se společnost snaží být hlavně zajímavou bankou s individuální nabídkou pro klienty z mnoha společenských vrstev.

Co se tedy týče samotné nabídky, je Raiffeisen Bank bankou všeobecnou. Základním produktem je eKonto, neboli běžný účet. V portfóliu služeb banky najdeme většinu bankovních produktů a služeb, jako jsou nejrůznější spoření a úvěrové produkty. Kromě těchto základních produktů nabízí Raiffeisen Bank i produkty pro podnikatele, jedná se především o menší firmy.

Nabídku uzavírají nabídky investičních produktů, především jde o jednoduché fondy, na které se zaměřují především bankéři z větších měst, jakými je například Praha, Brno a Ostrava. Kromě toho banka nabízí také nadstandardní bankovnictví, které je určeno pro klienty, kteří požadují velmi profesionální přístup, ale zároveň nemají na účtu milióny. Nabídka banky je jasná, zajímavá a spolehlivá, není důvod, proč se této původem rakouské banky obávat.

Zdarma přehled nejlepších produktů na Váš email

Získejte každý týden tipy na nejlepší finanční produkty,
levné pojištění a úsporu na energiích.

Získejte přehled nejlepších produktů
a tipy, jak ušetřit na účtech v domácnosti
Vyplňte prosím
správný email.

Kdykoliv se můžete z odběru odhlásit.
Nikdy nebudeme Vaše údaje poskytovat třetí straně.

Výběr tipů TopSrovnani.cz