Air Bank

Air Bank patří mezi nejnovější banky na českém trhu a snaží se přinést do našich finančních vod nový level bankovnictví. Snaží se zaujmout především mladší klienty, kteří rádi využívají moderní technologie pro přístup ke svým financím. Moderní technologie však nejsou jediné, čím banka o klienty bojuje, hlavním tahounem reklamní kampaně je také extrémní jednoduchost a přehlednost produktů, které jsou velmi zajímavé a k zákazníkům přívětivé. Důkazem toho může být třeba velmi přehledný ceník, kde nalezneme velmi levné, nebo žádné poplatky.

Novátorství dokazuje banka i otevírací dobou svých poboček. Jsou totiž otevřeny nejen ve všední dny, ale i v sobotu. Navíc všechny pobočky zavírají nejdříve v 19 hodin, ovšem najdeme pobočky (ty v nákupních centrech), které jsou otevřeny až do neuvěřitelných 21 hodin. Máte tedy na trhu banku, do které si můžete zajít v osm hodin večer v sobotu založit například nové spoření.

Air Bank se také prezentuje pomocí svých chytrých automatů, které jsou velmi pěkné, navíc obsahují několik funkcí, které jinde nenajdeme. Automat nám třeba vydá hotovost v bankovkách, které si navolíme. Bankomat uvnitř poboček AirBank lze potom také využít pro vklady hotovosti a tak můžete provádět velmi rychlé vložení peněz v hotovosti na svůj účet bez toho, aniž byste museli čekat ve frontě.

Banka nabízí zatím jen dva produkty a to běžný účet, který je ověšen spoustou novátorských doplňků. Dále se jedná o spořicí účet, který je poměrně klasický až na to, že garantuje výhodný úrok na trhu tak, že se ten od AirBank vždy pohybuje mezi prvními třemi. Obě dvě služby lze zařídit během pár minut přes internet nebo na pobočce či přes telefon. Běžný účet lze vyzkoušet na tři měsíce zdarma tak, aby si každý zákazník mohl otestovat kvalitu služeb této moderní banky. Doufáme, že se nabídka služeb brzy rozroste a Air Bank dokáže nabídnout více chytrých produktů.

Air Bank

Srovnejte nabídky všech bank.
Získejte levnější hypotéku a ušetřete tisíce!

Porovnejte všechny banky a jejich nabídky hypoték během 2 minut. Výběrem správné banky ušetříte tisíce korun ročně.


Srovnání hypoték
Přehled bankovních institucí

Kontaktní informace

Air Bank, a.s.

Hráského 2231/25
148 00 Praha 11-Chodov
T: 840 30 30 30
E: info@airbank.cz
www.airbank.cz

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace